Żel Erogen X, Działanie,Efekty, Forum, Cena, Gdzie Kupić – Sklep,Apteka, Producent

erogen x

Coraz więcej mężczyzn przyznaje się do zaburzeń w sferze seksualnej. Obok problemów z erekcją i przedwczesnymi wytryskami jest też kwestia zbyt małego penisa, co dla mężczyzn jest na ogół powodem do ogromnych kompleksów. Metod, dzięki którym można by się było tego zmartwienia pozbyć, jest przynajmniej kilka, tyle że najczęściej są one bardzo drogie, trudno dostępne albo niebezpieczne dla zdrowia.

Na tle tych metod pozytywnie wyróżniają się suplementy – ich zakup nie rujnuje portfela, a kuracja nie jest ani kłopotliwa, ani ryzykowna. Suplementy są dostępne pod różną postacią, a wśród nich jest żel Erogen x . Żel obiecuje bardzo wiele, ale jak naprawdę wygląda jego skuteczność? Czy warto go stosować?

Żel Erogen X na powiększenie penisa

erogen x

Suplementy na powiększenie penisa to zwykle albo tabletki jak penisiszexl , albo preparaty do użytku zewnętrznego. Erogen X łapie się do tej drugiej kategorii – jest żelem, który nakłada się na skórę penisa. Jego aplikacja trwa nieco dłużej niż połknięcie tabletki, ale za to  jak mówi producent preparatu substancje aktywne żelu docierają od razu w to miejsce, które mają poprawić.

Erogen-X przede wszystkim powiększa penisa, ma jednak taki skład, który wpływa również na jakość funkcji seksualnych. Jest suplementem o kompleksowym działaniu, dlatego poleca się go wszystkim mężczyznom narzekającym nie tylko na zbyt małego penisa, ale też na przedwczesne wytryski czy kłopoty z osiągnięciem erekcji.

Producent często podkreśla naturalny skład swojego preparatu, dzięki czemu kuracja daje dobre efekty, ale nie odbija się w żaden sposób negatywnie na zdrowiu. Składniki, które wykorzystano w żelu Erogen, są znane od wielu lat w medycynie naturalnej, a ich skuteczność właśnie potwierdziła współczesna nauka – stąd ich obecność w suplementach.

erogen x

Działanie żelu Erogen-X

Kuracja powinna trwać przynajmniej jeden miesiąc, ale gdy efekty nie są dostatecznie zadowalające, można dalej używać żelu, bez obaw, że to jakoś zaszkodzi zdrowiu. Systematyczność jest kluczowa podczas tej kuracji, bo chodzi właśnie o to, by przez cały czas stymulować komórki do dalszego wzrostu – od tego zależy, w jakim stopniu penis się powiększy.

Główny nacisk kładziony jest na to, by do ciał jamistych napływała jak największa ilość krwi. Żel Erogen-X usprawnia krążenie krwi i w momencie podniecenia napływa jej do członka więcej niż zazwyczaj – także dlatego, że wskutek działania żelu zwiększa się synteza tlenku azotu odpowiedzialnego za silną erekcję. Kuracja wpływa pozytywnie na elastyczność komórek, których ścianki robią się na tyle elastyczne, że zaczynają szczelniej się napełniać krwią i powiększają swoją objętość.

Poddawane takim zabiegom ciała jamiste trwale się powiększają, a jak obiecuje producent, po kilkunastu tygodniach może to oznaczać penisa większego nawet o siedem centymetrów. Konsekwencje tak prowadzonej kuracji rozciągają się także na funkcje seksualne – sprawne krążenie krwi to szybka erekcja i lepsza kontrola nad wytryskiem.

W skrócie, główne zalety żelu powiększająceo to:

  • – trwałe powiększenie penisa nawet o 7 cm
  • – wzmocnienie i wydłużenie erekcji
  •  zapobieganie przedwczesnym wytryskom- 
  • szybsza regeneracja po seksie

Kuracja żelem Erogen X nie boli, nie jest droga i przede wszystkim jest nieinwazyjna – zamiast bolesnych, ryzykownych zabiegów jest tylko smarowanie skóry żelem, co każdy może sam wykonać w domowym zaciszu.

Jak aplikować żel Erogen X?

Żel Erogen-X jest przeznaczony do codziennego stosowania. Czas kuracji zależy od tego, na jakie efekty się liczy, a jeśli kondycja organizmu jest poważnie osłabiona, może być konieczne wydłużenie stosowania żelu o kilka następnych miesięcy.

Żel aplikuje się na skórę penisa raz dziennie, plus ewentualnie jeszcze raz przed samym stosunkiem, co zadziała na organizm pobudzająco i pomoże utrzymać erekcję. Warstwa nakładanego żelu nie powinna być bardzo gruba, ale musi być nałożona dokładnie, na całej powierzchni penisa, docierając do najdalej schowanych zakamarków.

Czy żel może wywołać skutki uboczne?

Nie stwierdzono skutków ubocznych u osób stosujących żel Erogen X. Produkt przeszedł wiele badań jakości i jest dopuszczony do legalnej sprzedaży, może być nawet używany razem z lekami na receptę, jeśli nie mają one tych samych składników co żel.

Reakcje alergiczne po użyciu żelu Erogen-X pojawiają się wtedy, gdy żel stosuje się zbyt często lub w sposób niezalecany przez producenta. Wysypka czy zaczerwienienia mogą wystąpić również przy uczuleniu na jeden ze składników żelu.

Jaki skład ma żel Erogen X?

Wszystkie składniki żelu Erogen X są pochodzenia naturalnego. Ich działanie jest potwierdzone, a formuła żelu wykorzystuje te substancje w takich dawkach, by zapewnić jak najlepsze efekty bez szkody dla zdrowia.

Lista składników to między innymi

  • – korzeń żeń szenia
  • – korzeń maca
  • – sarsaparilla
  • – korzeń lukrecji
  • – L-arginina w wysokim stężeniu

Co robią te składniki? 

Przede wszystkim zwiększają syntezę tlenku azotu, sprawiają, że krew krąży szybciej i dociera do wszystkich komórek, podnoszą libido, poprawiają ogólną kondycję organizmu. Działają też jak naturalne afrodyzjaki, a ich właściwości lecznicze są gwarancją tego, że udaje się zwalczyć problem przedwczesnego wytrysku i zaburzeń erekcji.

Producent zapewnia, że działanie żelu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi – na stronie internetowej można przeczytać o przebiegu tych badań oraz końcowych wynikach. W skrócie, Erogen X spowodował u większości testowanych mężczyzn widoczną poprawę funkcji seksualnych, a członek wydłużył się dzięki suplementacji średnio o około 7 cm.

Jakie opinie ma żel Erogen X?

Erogen X to suplement o ustalonej renomie, obecny na rynku od dość dawna. Jest często polecany przez lekarzy seksuologów, jak sprawdzony środek na powiększenie penisa – lekarze zwracają uwagę na jego naturalny skład oraz bezpieczną aplikację.Quote left marks

Mężczyźni używający żelu Erogen X zazwyczaj mają dobre zdanie o tym preparacie. Nie zawsze potwierdzają to, co mówi producent w swoich reklamach – w niektórych przypadkach penis powiększa się w o wiele mniejszym stopniu niż obiecywane siedem centymetrów, a do tego kuracja, by przynieść pełne zadowolenie, musi trwać przez co najmniej kilkanaście tygodni, jednak jest to standart jesli chodzi o tego typu preparaty w końcu to nie operacja plastyczna że efekty są za godzine.  Dodatkowo wiadomo że wiele zależy od czyników genetycznych i nie na każdego zadziała !!

Quote left marks

Niemniej stosowanie żelu Erogen X zapewnia sporo korzyści. Wielu mężczyzn zauważa, że ich penis robi się dłuższy i grubszy, podczas seksu łatwiej jest utrzymać silną erekcję, a wytrysk nie następuje już po kilku minutach. Do tego żel jest dyskretny, nie pozostawia śladów i nawet gdy jest stosowany długo, to na skórze nie pojawiają się żadne uciążliwe reakcje alergiczne.

Cena Erogen X. gdzie kupić?

Za jedno opakowanie żelu Erogen X trzeba zapłacić 319 złotych. Jednak obecnie producent oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne zniżki – to samo opakowanie można nabyć za jedynie 157 zł.

Erogen X jest popularnym suplementem, więc doczekał się już swoich podróbek. Można je znaleźć głównie na aukcjach internetowych, przed którymi przestrzega producent – Erogen X sprzedawany jest tylko poprzez oficjalną stronę.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *