Hormon wzrostu w tabletkach

Porady

Zrób Formę Do Lata ➽ Sprawdź Odżywkę

Hormon wzrostu w tabletkach

Dobroczynne działanie hormonu wzrostu jest znane od kilkudziesięciu lat. Początkowo stosowano go jedynie w leczeniu chorób endokrynologicznych, z czasem jednak okryto, że HGH potrafi walczyć z otyłością, zwiększa masę mięśniową i poprawia wydolność organizmu. Z tych powodów hormonem wzrostu zainteresowali się sportowcy.

Uwaga: Najczęściej kupowana odżywka w promocyjnej cenie – KLIKNIJ TUTAJ

Wyniki dzięki HGH były o niebo lepsze, a najwięcej korzyści odkryli dla siebie kulturyści. Ich masa mięśniowa mogła się w końcu bez przeszkód rozwijać, czego efektem stały się imponujące sylwetki startujących zawodników.

Skąd się biorą niedobory HGH?

 

hgh-w-tabletkachNasz organizm sam produkuje niezbędne ilości hormonu wzrostu. Ale po 30 roku życia produkcja tego hormonu spada, co zaczyna być widoczne w odbiciu w lustrze oraz pod

czas treningów. Negatywnym skutkiem obniżenia się poziomu HGH jest wzrost tkanki tłuszczowej, coraz większe trudności w wypracowaniu mięśni, utrata elastyczności skóry, niższa wydolność organizmu i obniżona odporność.

Co jeszcze powoduje brak hormonu wzrostu w organizmie  ?

Podczas treningów ciało nie ma już tyle siły co dawniej, a to przekłada się na niższą intensywność wykonywanych ćwiczeń. Dla osób dbających o kondycję to poważny problem, dlatego zawodnicy sięgają po preparaty zawierające cenny hormon wzrostu. Zbyt niski poziom hormonu wzrostu towarzyszy też otyłości i cechuje osoby prowadzące stresujący tryb życia.

Kliknij tutaj: Najczęściej polecany suplement na rynku

Tabletki z hormonem wzrostu – efekty i działanie?

 

Preparaty z hormonem wzrostu stosuje się od lat 80-tych XX wieku. Pierwsze kuracje wzmacniające organizm wykorzystywały naturalny hormon wzrostu, pozyskiwany od osób zmarłych. Okazało się to niezbyt bezpiecznym rozwiązaniem, bo naturalny HGH mógł doprowadzić do zakażenia chorobami prionowymi.

Naturalny hormon zastąpiono syntetykiem, jednak nieumiejętnie stosowany sztuczny HGH również prowadził do niebezpiecznych chorób i niepożądanych skutków ubocznych. Bardziej korzystne dla zdrowia okazały się tabletki zawierające tzw. stymulatory hormonu wzrostu.

Jak  działają tabletki hgh?

Tabletki nie dostarczają czystej somatotropiny jak np. zastrzyki, powodują jednak, że organizm sam zaczyna wytwarzać większe ilości hormonu wzrostu. Stymulacja przysadki mózgowej odbywa się za pomocą kwasu gamma-aminokwasowego GABA.

Działanie tego kwasu wzmacniają dodatkowe substancje: chrom, lecytyna, witamina C, witamina B6, ekstrakt z bobu. Wszystkie te składniki podnoszą poziom HGH, w związku z czym dają efekt zbliżony do tego, co oferują zastrzyki z hormonem wzrostu. Dzięki tabletkom z hormonem wzrostu łatwiej rozbudować tkankę mięśniową, zwiększa się również wydajność podczas treningu. Tabletki przyspieszają syntezę białek i są bardzo cennym uzupełnieniem każdego treningu siłowego

Przeczytaj także: Hormon wzrostu efekty

 

 HGH w tabletkach

 

W przeciwieństwie do zastrzyków, tabletki z hormonem wzrostu nie dostarczają HGH z zewnątrz, tylko usprawniają naturalny proces wytwarzania hormonów. Organizm po prostu pracuje na zwiększonych obrotach, co bez wątpienia jest korzystniejsze dla naszego zdrowia od faszerowania się chemikaliami.

Zwiększenie poziomu hormonu wzrostu w sposób naturalny ma ogromne znaczenie dla zawodników, ponieważ dzięki temu nie muszą się oni obawiać posądzeń o stosowanie dopingu. Oczywiście zawsze należy sprawdzić, czy dany preparat z hormonem wzrostu jest dopuszczalny przez sportową federację, jednak w przypadku tabletek takie obostrzenia zdarzają się niezwykle rzadko.

 

Czy tabletki z hormonem wzrostu wywołują skutki uboczne?

 

Tabletki z hormonem wzrostu są bezpieczne i rzadko kiedy wywołują niechciane efekty uboczne. Składnik hgh  preparatu są pochodzenia naturalnego, co ogranicza negatywny wpływ kapsułek na zdrowie, przy jednoczesnym zachowaniu skuteczności.

Kiedy mogą wystąpić niepożądane efekty ?

Niepożądane skutki stosowania preparatu z HGH pojawiają się najczęściej wtedy, gdy zawodnik stosuje tabletki niezgodnie z zaleceniami producenta. Nie wolno bowiem dowolnie zwiększać dawek hormonu wzrostu, nie powinno się także zmieniać pór przyjmowania preparatu. Skuteczność tabletek zależy właśnie od prawidłowego ich przyjmowania.

Jak  przyjmować hormon wzrostu w tabletkach ?

Najczęściej producent zaleca przyjmowanie jednej tabletki przed snem (na pusty żołądek), po treningu fizycznym przyjmuje się jedną lub dwie tabletki, koniecznie przed posiłkiem. Działania niepożądane mogą się pojawić u osób chorych na cukrzycę albo przy hipoglikemii.

Źle na składniki tabletek z HGH mogą też zareagować osoby bardzo młode, przed 25 rokiem życia – w tym okresie organizm sam wytwarza bardzo duże ilości hormonu wzrostu. Tabletek z HGH nie mogą stosować kobiety w ciąży lub matki karmiące piersią. Przeciwwskazaniem do przyjmowania tabletek z hormonem wzrostu są także schorzenia o podłożu endokrynologicznym (zaburzenia hormonalne).

Skuteczność tabletek z hormonem wzrostu

 

HGH jest najsilniejszą hormonalną substancją anaboliczną. Żaden ze sterydów anabolicznych nie zapewnia takiego hormon wzrostu w tabletkachprzyrostu masy mięśniowej co HGH oraz równie skutecznej redukcji tłuszczu. Preparaty z hormonem wzrostu są skuteczne tak u amatorów, jak i u zaawansowanych zawodników, jednak osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z kulturystyką powinny zaczynać od małych dawek.

Trzeba też mieć na uwadze, że hormon wzrostu nie działa w pojedynkę, więc przy niedoborach np. testosteronu jego działanie będzie najprawdopodobniej ograniczone. Brak efektów widoczny jest także wtedy, gdy kapsułki z hormonem wzrostu przyjmowane są wbrew zaleceniom producenta.

Leave a Comment:

Leave a Comment:

error: Content is protected !!