Penisize Xl Skład, Działanie, Forum,Opinie, Gdzie KUPIĆ, Sklep, Producent

penisize xl

Tabletki Penisize Xl

Badania jasno pokazują, że spora część mężczyzn nie jest zadowolona z rozmiaru swojego penisa. Czasem ten problem jest tak poważny, że trudno przejść nad nim do porządku dziennego i szuka się sposobów, które mogłyby wpłynąć na atrakcyjniejszy wygląd. Zbyt mały penis przeszkadza w życiu seksualnym, a jeśli kompleksy na tym tle są naprawdę duże, samoocena błyskawicznie leci w dół, co przeszkadza nie tylko w łóżku, ale i poza nim.

PeniSizeXL na powiększenie penisa

penisize xl

Co robić w takiej sytuacji? Na pewno nie warto się poddawać, bo na rynku jest całkiem sporo produktów, które mogą zaradzić na zbyt małego członka. Wiele się mówi o skuteczności PeniSizeXL, który jest suplementem mogącym dodać kilka centymetrów. Jak ta metoda działa i jakich efektów można się spodziewać?

Łóżkowe problemy to zmora wielu mężczyzn. Nie dość, że nie zawsze udaje się utrzymać erekcję, to jeszcze do wyglądu członka ma się sporo zastrzeżeń. Metody, które często uważane są najskuteczniejsze, jak operacja, nie wydają się najlepszym pomysłem – mało kogo na to stać, a ryzyko jest duże, nawet biorąc pod uwagę, że dzięki operacji zyska się dodatkowe centymetry.

Są na szczęście bezpieczniejsze alternatywy jak PeniSizeXL. Jest to suplement, który zdaniem producenta daje szybkie i spektakularne efekty, a jedyne co trzeba podczas kuracji robić, to przyjmować tabletki. Suplementacja nie jest tak dotkliwa dla kieszeni jak zabiegi chirurgiczne, a za proces powiększania penisa odpowiadają tutaj wyciągi z roślin o szczególnych właściwościach.

Tabletki PeniSizeXL można kupić bez recepty, odpada więc wizyta u lekarza i opowiadanie o swoich krępujących przypadłościach. Jeśli jednak nie masz pewności, że to dobre rozwiązanie dla Ciebie, zawsze można poprosić o konsultację ze specjalistą.

Zobacz Także: Feromony Desir Eternel Homme

Penisize Xl Skład

PeniSizeXL – jakie składniki?

W PeniSizeXL można znaleźć składniki, które często widzi się w innych preparatach dla mężczyzn, jednak tutaj użyte zostały one w zupełnie nowej, bardzo skutecznej formule. Ich lista wygląda tak:

Składniki

  • Tribulus Terrestris – uwalnia tlenek azotu, który trafia do ciał jamistych. Właśnie tlenek azotu odpowiada za to, że ciała jamiste wypełniają się krwią, a jeśli jej przepływ jest intensywniejszy, ciała jamiste mocniej się rozciągają i powiększają. Składnik ten zwiększa też poziom testosteronu we krwi i w konsekwencji podnosi sprawność seksualną.
  • Muira Puama – pomaga osiągnąć pełną i długą erekcję, zapobiega przedwczesnym wytryskom, wzmacnia ogólną kondycję organizmu.
  • Żeń szeń – bardzo skuteczny afrodyzjak, też wpływa na poziom tlenku azotu wzmacniając erekcję, ma pozytywny wpływ na drożność naczyń krwionośnych, reguluje przepływ krwi do penisa.
  • Liść Damiana – poprawia jakość erekcji, dodaje sił witalnych, zwiększa wytrzymałość organizmu.
  • Palma sabałowa – pozytywnie wpływa na sprawność seksualną. Działa ochronnie na gruczoł krokowy. Przyczynia się do obniżenia dihydrotestosteronu, który wywołuje zaburzenia erekcji.
  • Korzeń maca – uderza w przyczyny zaburzeń erekcji, podnosi libido. Zwiększa ruchliwość plemników oraz ilość spermy podczas wytrysku. Jest źródłem argininy, czyli aminokwasu, który zwiększa napływ krwi do ciał jamistych.

Kto może stosować PeniSizeXL?

Jest to środek dla mężczyzn, który skończyli 18 lat. To dobre rozwiązanie dla wszystkich, którym brakuje dobrego seksu, nie są w stanie zadowolić swojej partnerki i sądzą, że ich członek powinien być większy.

Jak działaja Tabletki  PeniSize XL?

Producent zapewnia, że podczas kuracji PeniSizeXL można liczyć na to, że członek powiększy się aż o 7,7 cm. Brzmi obiecująco, jednak nie u wszystkich mężczyzn stosujących ten preparat wynik końcowy będzie równie imponujący. Niemniej wciąż zmiana jest na tyle duża, że warto rozpocząć kurację

Efekty

Proces powiększania penisa jest w przypadku PeniSize XL efektem działania składników zamkniętych w kapsułkach suplementu. Składniki zwiększają wydzielanie tlenku azotu, który jest głównym czynnikiem odpowiedzialnym za erekcję. Pod jego wpływem do komórek penisa dostaje się tak duża ilość krwi, że powoduje to rozepchanie tkanek. Proces ten powtarzany jest w trakcie kuracji regularnie, co kończy się tym, że penis trwale zwiększa swoją objętość.

Na tym nie koniec, bo jak zapewnia producent, PeniSize XL ma także dodatkowe działanie:

  • wzmacnia erekcję
  •  doznania podczas seksu są silniejsze
  •  można uniknąć przedwczesnych wytrysków
  •  popęd jest silniejszy

Ile trzeba czekać na efekty PeniSizeXL?

Zalecany czas trwania kuracji to jeden miesiąc i po tym czasie penis powinien się znacząco wydłużyć i pogrubić. Czasami konieczne jest wydłużenie kuracji do kilku miesięcy, by osiągnąć pełną poprawę – zależy to od wieku, stanu zdrowia, stylu życia, ogólnej kondycji fizycznej.

Producent obiecuje, że już po pierwszych kilku tygodniach  czuje się skutki działania PeniSizeXL, ale początkowo są to tylko niewielkie symptomy, bardziej zauważalne efekty następują około trzeciego tygodnia kuracji. Przedwczesne odstawienie tabletek może skutkować tym, że efekty będą gorsze albo szybko ustąpią, dlatego ważna jest regularność w stosowaniu suplementu.

PeniSizeXL – jakie przeciwwskazania?

Suplement jest z naturalnych składników, więc również mężczyźni w gorszym stanie zdrowia mogą przyjmować PeniSize XL, ale nie zaszkodzi spytać lekarza, czy nie będzie on kolidował z przyjmowanymi lekami na receptę. Nie ma za to żadnego problem, by łączyć PeniSizeXL z innymi suplementami diety. W przypadku alergii na składniki preparatu kurację należy przerwać.

PeniSize XL – prawidłowe dawkowanie

PeniSize XL trzeba przyjmować codziennie przez minimum jeden miesiąc. Pierwszą tabletkę łyka się rano, na 20 minut przed śniadaniem. Druga tabletka jest na wieczór – bierze się ją na pół godziny przed seksem albo ostatnim posiłkiem dnia.

Nie wolno zwiększać zalecanej dawki – nie sprawi to, że szybciej dojdzie do poprawy.

Jakie opinie mają Tabletki  PeniSize XL?

W sieci można natrafić na wiele komentarzy odnośnie PeniSizeXL, a ich treść jest najczęściej pozytywna, co tłumaczy, dlaczego jest to tak chętnie kupowany preparat. Przykładowe opinie brzmią tak:

„Nie wierzę, kiedy faceci mówią, że nie przejmują się rozmiarem swojego penisa, no chyba że pod tym względem natura była dla nich wyjątkowo szczodra. W moim przypadku nie była, co zawsze mnie irytowało. Nie użalałem się jakoś specjalnie nad sobą, ale gdy byłem z jakąś dziewczyną, to czułem jej rozczarowanie, a to nie dodaje pewności siebie, wręcz przeciwnie. Średnio mnie pocieszało, że inni mieli podobne zmartwienia, czytałem jednak, jak próbowali temu zaradzić. O PeniSizeXL przeczytałem dość sporo, a choć nie do końca wierzyłem w działanie ziołowych tabletek, to zaryzykowałem i kupiłem opakowanie na próbę. Zachwycone spojrzenia dziewczyn mówią same za siebie.” – Maciek, 47 lat

„Może to i głupio uzależniać swoją samoocenę od wielkości penisa, ale czy jakiś facet będzie prawdziwie dumny z niepozornego malucha? Moja dziewczyna nigdy nie uskarżała się otwarcie na seks ze mną, ale czasami okrężną drogą, jak to kobieta, dawała mi delikatnie do zrozumienia, że czegoś jej brakuje. Nie chciałem dać się kompleksom i rozpocząłem poszukiwania. Wybór padł na PeniSize XL, który zachęcił mnie naturalnym składem i dużą liczbą pozytywnych opinii. Nie liczyłem na wiele, ale efekt naprawdę mnie zaskoczył. I nie tylko mnie.” – Piotrek, 28 lat

Jaka cena tabletek penisize xl ?

Formularz na stronie producenta pomaga określić, w ile tabletek trzeba się zaopatrzyć, żeby kuracja zakończyła się pełnym sukcesem. Są trzy pakiety do wyboru:

Program startowy: 1 opakowanie PeniSizeXL plus 1 gratis – 199 zł

Program polecany: 2 opakowania PeniSizeXL plus 1 gratis – 333 zł (3,7 zł za dzień kuracji)

Pakiet maksymalny: 3 opakowania PeniSizeXL plus 3 gratis  – 555 zł (3,08 zł za dzień kuracji)

Przesyłka jest darmowa.

Jak zamówić I gdzie kupić PeniSize XL?

Suplementy na powiększenie penisa są powszechnie dostępne w sklepach internetowych i na aukcjach. Jednak w przypadku PeniSize XL warto składać zamówienie prosto na stronie producenta, bo tylko tam udzielana jest klientom gwarancja jakości i oryginalności produktu.

Transakcje finansowe są szyfrowane, a dane klientów bezpieczne – producent nikomu ich nie przekazuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *