Magnetum Arthro Magnetyczne Plastry – Opinie, Działanie, Forum, Opinie, Cena

magnetum arthro cena ile kosztuje gdzie kupić

Chroniczny ból stawów jest naprawdę bardzo poważnym utrudnieniem w codziennym życiu. Osoby z takim problemem często korzystają z tabletek, ale dużo lepszym rozwiązaniem na tego typu dolegliwości są plastry Magnetum Arthro. Nie są one tylko po to, by tymczasowo zamaskować ból, ale żeby tego bólu już więcej nie było. Czy to rzeczywiście jest możliwe i komu taką metodę się poleca? www.MagnetumArthro.pl

Magnetum Arthro Plastry Magnetyczne

magnetum arthro opinie cena apteka

=>Sprawdż TUTAJ

Dlaczego się pojawiają bóle w stawach?

Kiedy ciało jest sprawne i nie ma żadnych kłopotów z poruszaniem się, zwykle mało myślimy o kondycji swoich stawów. Większość przypomina sobie o nich dopiero wtedy, gdy stawy zaczynają boleć, a zakres ruchu staje się coraz mniejszy – kończyny nie da się normalnie wyprostować i zgiąć, niektóre części ciała układają się w nienaturalny sposób, nawet podczas wypoczynku czuć nieprzyjemne dolegliwości. Dlaczego tak się dzieje? Ból jest efektem zwyrodnienia stawów, to zaś jest konsekwencją uszkodzenia chrząstki., dlatego też tak wązna jest profilaktyka

Chrząstka się ściera, a maź chroniąca stawy wysycha. W stawie jest coraz silniejsze tarcie, stąd te charakterystyczne dla uszkodzonych stawów suche trzaski nawet przy najmniejszym ruchu. Do tego dochodzą jeszcze stany zapalne atakujące zdegenerowane tkanki. Przyczyną często jest po prostu wiek – organizm wytwarza coraz mniej kolagenu i wolniej się regeneruje. Ale i styl życia ma wpływ na kondycję stawów, w tym zbyt mało ruchu, nadmierny wysiłek przeciążający stawy, otyłość, kiepskie odżywianie się.

Magnetyczne Plastry Magnetum Arthro – co to takiego?

Stawy da się oczywiście wyleczyć, choć im później się za to zabierzemy, tym trudniejszy będzie powrót do formy. Ważna jest także metoda leczenia i tu wiele osób popełnia błąd, sięgając tylko po środki przeciwbólowe, dzięki którym rzeczywiście można zaznać ulgi, ale nie usuwa się przyczyny bólu.

Taki właśnie cel mają plastry Magnetum Arthro, które w kilka tygodni przywracają stawy do idealnej formy. Plastry Magnetum Arthro robią to, bo korzystają z dobroczynnych właściwości pola magnetycznego. Nie jest to wbrew pozorom niezwykła, zupełnie nowa metoda, ponieważ magnetoterapia jest już od dłuższego czasu stosowana przy leczeniu chorób układu kostnego. Rewolucja polega na tym, że plastry są do użytku domowego, dzięki czemu nie musisz stać w kolejce do specjalisty, potem czekać na zabiegi i płacić za rehabilitację duże pieniądze.

Producent Magnetum Arthro zapewnia, że stosując plastry osiąga się te same wyniki co podczas zabiegów, i do tego nie ma zagrożenia kontuzją jak podczas ćwiczeń, ani uszkodzeniem wątroby, co się zdarza podczas kuracji farmakologicznych.mA

Jak szybko działają plastry Magnetum Arthro?

manetum arthro działanie skuteczność

Opis producenta wygląda bardzo zachęcająco, bo wynika z niego, że na wyleczenie bolącego stawu może wystarczyć tylko 30 dni. Ale zmiany na plus następują wcześniej. Po tygodniu po obrzękach stawów już nie powinno być śladu, a gdy miną dwa tygodnie, stawy przestają trzeszczeć i mają znowu większy zakres ruchu.

Na czym polega działanie plastrów Magnetum Arthro?

magnetum arthro skład ulotka forum opinie

Plastry Magnetum Arthro mają dość specyficzną konstrukcję. Nie są nasączone substancjami leczniczymi, ale posiadają wewnątrz niewielkie magnesy, które z regularną częstotliwością wysyłają impulsy pola magnetycznego. To działanie magnesów sprawia, że mięśnie się rozluźniają i znika bolesne napięcie. Magnesy przyspieszają także regenerację uszkodzonych tkanek. Pobudzają krążenie krwi, więc ważne składniki odżywcze docierają do komórek stawów, wzmacniając je i zwiększając ich odporność na uszkodzenia. www.MagnetumArthro.pl

Kuracja z udziałem plastrów Magnetum Arthro ma jeszcze jeden ważny efekt: organizm produkuje większe ilości kolagenu. Przy zwyrodnieniach stawu głównym problemem jest właśnie to, że dochodzi do ubytków w chrząstce, która nie dość szybko się odnawia przez niedobory kolagenu. Pod wpływem Magnetum Arthro tkanka łączna robi się bardziej elastyczna i o wiele wolniej dochodzi do zwapnienia stawu.

Kto może stosować plastry Magnetum Arthro?

Producent nie stawia żadnych ograniczeń wiekowych, ale gdy pacjent nie ma jeszcze ukończonych 18 lat, warto zapytać się lekarza o zgodę. Magnetum Arthro to plastry uniwersalne, dla kobiet i mężczyzn, które działają również przy schorzeniach w zaawansowanym stadium. Jak podaje producent, Magnetum Arthro poleca się przy:

Kiedy warto stosować magnetyczne plastry

 • zwyrodnieniach stawów i kręgosłupa
 •  reumatyzmie
 • reumatoidalnym zapaleniu stawów
 •  urazach stawów i kości
 •  kontuzjach wywołanych uprawianiem sportu
 •  artretyzmie
 •  osteoporozie
 •  dyskopatii kręgosłupa
 •  osteoporozie
 • dyskopatii kręgosłupa

Jak prawidłowo aplikować plastry Magnetum Arthro?

Procedura nakładania plastrów jest opisana w ulotce i należy się dokładnie trzymać tych wytycznych, tak by plastry zadziałały zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Plaster aplikuje się w miejscu bólu, choć gdy objawy promieniują na sąsiednie stawy, tam też warto nałożyć dodatkowe plastry.

Ból ustępuje niemal od razu, ale plaster musi na ciele, tak by przeprowadzić do końca proces regeneracji stawu. Jeśli po miesiącu kuracji nadal są odczuwalne dolegliwości, kurację trzeba wydłużyć.

Czy plastry Magnetum Arthro są skuteczne?

Zgodnie z obietnicą producenta, plastry Magnetum Arthro powinny zadziałać w przeciągu 30 dni. Badania kliniczne potwierdziły, że w tym czasie rzeczywiście większość pacjentów uskarżających się na bolące stawy pozbywa się przyczyny swoich zdrowotnych problemów. Badania przeprowadzono na tysiącu ochotników

magnetum arthro forum ulotka apteka

Końcowe wnioski badań są takie: 95 procent pacjentów pozbywa się bólu w przeciągu 30 dni. Po miesiącu kuracji zauważono też, że u niemal wszystkich badanych osób zdegenerowana tkanka zdołała się odbudować, a staw odzyskał ruchomość.

Czy Magnetum Arthro to metoda bezpieczna dla zdrowia?

Wiele osób ma wątpliwości, czy leczenie magnesami jest bezpieczne dla zdrowia, ale producent zapewnia, że nie ma powodów by obawiać się kuracji. Plastry mają taką konstrukcję, że nie szkodzą zdrowiu i są przeznaczone do długotrwałego stosowania. Warto też dodać, że materiał, z jakiego są wykonane, nie wywołuje alergii.

Dlaczego opłaca się stosować plastry Magnetum Arthro?

 • po 10 minutach od naklejenia plastra ból ustępuje
 •  po tygodniu nie ma już obrzęków ani stanów zapalnych
 •  stawy ruszają tak, jak powinny
 •  jest cztery razy więcej kolagenu

Magnetum Arthro Opinie

Magnetum Arthro – co mówią klienci? co piszą na forum ?

Żaden produkt nie wzbudza zaufania, jeśli na jego temat nie wypowiadają się użytkownicy. To opinią klientów nabywcy kierują się najczęściej, a Magnetum Arthro ma dużo pozytywnych komentarzy, co można sprawdzić w sieci. Poniżej kilka wpisów:

„Moja mama nie znosiła sportu i ogólnie bardzo mało się ruszała. Nim skończyła 40 lat, już miała kłopoty ze stawami, wiecznie coś jej w kościach strzykało, czuła ból, nie mogła się sprawnie poruszać. Chciałam tego uniknąć, więc dbałam o wagę i dużo ćwiczyłam, ale moje treningi nie były dobrze przygotowane. Nadwyrężyłam stawy i spotkało mnie to co mamę, ale na szczęście szybko odkryłam Magnetum Arthro. Kupiłam plastry nam obu i to niewiarygodne, jak szybko zadziałały, a już się bałam, że zakończy się na wielomiesięcznej rehabilitacji.” Paulina

„Po przejściu na emeryturę miałam zamiar dużo podróżować, ale choroba pokrzyżowała mi plany. Z moim kręgosłupem już od jakiegoś czasu było kiepsko, a teraz się nasiliło. Bolało już od wstania z łóżka i cokolwiek robiłam, moje plecy strasznie cierpiały. Jak tylko zaczęłam stosować plastry Magnetum Arthro wszystko się zmieniło, oczywiście na lepsze. Teraz każdemu polecam to rozwiązanie.” Celina

magnetum arthro cena ile kosztuje gdzie kupić

Magnetum Arthro Cena

Jaka jest cena Magnetum Arthro?

Zestaw plastrów kosztuje w promocji 137 zł. Liczba promocyjnych pakietów jest ograniczona, tylko dla klientów, którzy szybko złożą zamówienie.

Gdzie kupić Magnetum Arthro? Apteka, Allegro, Producent

Plastrów Magnetum Arthro nie można kupić w aptece, są one sprzedawane tylko za pośrednictwem strony internetowej producenta. Oferty dostępne w innych sklepach mogą być podróbkami, dlatego najbezpieczniej składać zamówienia jedynie w rekomendowanym przez producenta miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *