Iridium Labs

Iridium Labs  jest to coraz popularniejsza marka czy też seria produktów około treningowych, dzięki której osiągniesz szybko i efektywnie najlepsze rezultaty.  Marka ta dedykowana jest wszelkiej maści sportowcom od zawodowców po amatorów kończąc.

 

Uwaga: Najczęściej kupowana odżywka w promocyjnej cenie – KLIKNIJ TUTAJ

Suplementy te powstał właśnie z myślą o sportowcach, aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych minerałów, składników jak i witamin. Dzięki tej serii wyrzeźbisz i umięśnisz ciało tak jak zawsze o tym marzyłeś. Co ważniejsze suplementy te pomogą ci także w niwelowaniu zmęczenia, podniosą twoją wydajność jak i koncentrację, a co za tym idzie podniesie się twoje tempo ćwiczeń  i ogólna kondycja.

Linia produktów Iridium Labs

Spójrzmy zatem  na serię produktów z jakich składa się iridiumlabs.  W skład tej potężnej paczki wchodzą takie produkty jak: Kimera, Spartan’s Daily Pro Pack, Somatodrol, Cerberus i oczywiście Minotaur. Przyjrzyjmy się każdemu z nich nie co bliżej.

  • Somatodrolopisuje go jako pierwszego gdyż ta marka znana jest już na rynku i cieszy się dużą somatodrolpopularnością. Somatodrol dostarcz ci wszystko co sprawia że twój zytestosteron i HGH jest produkowane na maxa. Dzięki temu w szybkim czasie zaczynasz dostrzegać przyrost masy mięśniowej jak i zwiększone spalanie tkanki tłuszczowej.

Ta wyjątkowa formuła która zawiera w swoim składzie tak zwane aktywatory hormonalne powoduje że efekty pojawiają się w bardzo krótkim czasie.

  • Spartan’s Daily Pro Pack   jest kolejnym suplementem z serii iridium labs, tutaj znajdziesz duża dawkę witamin  i minerałów, który pozwoli ci się rozwijać efektywnie jak i harmonijnie. Dostarczenie wszelkiego rodzaju substancji odżywczych twojemu organizmowi w postaci witamin i minerałów to solidny fundament efektywnych treningów i wymarzonej sylwetki.

 

  • Cerberus – poziom testosteronu na miejscu u mężczyzn to podstawa każdego efektywnego treningu, aby efekty były jeszcze bardziej zaskakujące i szybciej widoczne gołym okiem.  Co takiego zawiera ten produkt ? Otóż w swoim składzie zawiera  EstroBlock, którego zadaniem jest  hamowanie  wytwarzania estrogenu jak i blokowanie  aromatazy , co sprawia że poziom testosteronu pozostaje na odpowiednim poziomie.

 

  • Kimera – została już zauważona i doceniona przez wielu sportowców.Jej głównym zadaniem jest przyspieszenie spalania tłuszczu jak i poprawa metabolizmu.  Wyjątkowy skład tabletek Kimera  sprawia że tłuszcz jest pobierany jako główny składnik energii a nie węglowodany, ale żeby taka sytuacja miała miejsce muszą zajść pewne procesy a ten suplement jest tak jakby pewnego rodzaju aktywatorem tego procesu. Dodatkowym atutem kimery jest to że rzeźbi twoje ciało, poprawia przemianę materii i zwiększa wydajność twoich treningów.

 

  • Minotaur – jest to tak zwana przedtreningówka. Dzięki swojemu składowi sprawia że twoje ciało dostaje przysłowiowego kopa. Oprócz tego zwiększa się twoja wydajność i koncentracja przy jednoczesnym wyeliminowaniu zmęczenia i podniesienia wydajności.

 

  • Extrem power pack –   to już ostatnia z propozycji Iridium Labs , jest to pakiet zawierający wszystkie produkty z tej linii, co sprawi że twoje treningi staną się pełne mocy i energii a efekty przekroczą najśmielsze oczekiwania.

 

Skład  produktów Iridium Labs

Produkty te są w pełni bezpieczne i może je stosować każda zdrowa pełnoletnia osoba. Opisałem każdy produkt z osobna, więcej o nich znajdziesz na osobnych artykułach które umieściłem na naszej stronie internetowej.

Działanie i efekty jakie zyskasz z Iridiumlabs

Za działaniem a efektami niech przemawiają ambasadorzy którzy wspierają markę Iridium labs i mamy tutaj takie osoby Kulturysta  Krzysztof Piekarz , czy też mistrz KSW  – FERNANDO RODRIGUES JR

 

Gdzie kupić Iridium Labs

Ciesząca się  coraz większą popularnością marka tych produktów, sprawiła że powstała oficjalna strona, jedyne miejsce gdzie zakupisz bezpośrednio wszystkie produkty z gwarancją producent – Sprawdź Tutaj

Gwarancja producenta polega na tym że jeśli nie spełni on naszych oczekiwań to zwrócona nam zostanie pełna kwota pieniędzy. Nie ma co się więc za długo zastanawiać i zacząć budować, rzeźbić i wzmacniać swoje ciało już teraz !!!