Hormon Wzrostu Cena – Ile Kosztuje

Hormon wzrostu cena

Najłatwiej jest kupić hormon wzrostu w tabletkach.  To najlepszy stosunek kosztów do jakości. Są to najtańsze preparaty, ponieważ kapsułki zwykle nie zawierają czystej somatotropiny, a tylko składniki pobudzające przysadkę mózgową do wzmożonej produkcji hormonów.

Innymi słowy, tabletki nie tyle dostarczają dodatkowe dawki hormonu wzrostu, ile zwiększają możliwości organizmu w zakresie naturalnego wytwarzania cennego hormonu. Tabletki tego typu powodują także zwiększenie poziomu IGF-1, insulinopodobnego czynnika wzrostu. Więcej o działaniu znajdziesz w tym artykule ->> działanie HGH

HGH cena

hormon wzrostu ile kosztuje

W zależności od jakości produktu oraz marki producenta, tabletki z HGH kosztują minimum 30 złotych za 60 kapsułek, za lepsze preparaty trzeba zapłacić około 170 zł (100 kapsułek).

Podczas pierwszych kuracji hormonem wzrostu wykorzystywano HGH pozyskiwane z mózgów osób zmarłych, najczęściej niemowląt i małych dzieci. Naturalny hormon wzrostu jest stosowany do tej pory, choć coraz częściej zastępuje się go syntetycznym odpowiednikiem. Największe dostawy naturalnego HGH pozyskiwanego biotechnologicznie pochodzą z Rosji oraz Chin. Jednomiesięczna kuracja kosztuje średnio 1200 do 1600 złotych. Naturalny hormon wzrostu jest jednak dość ryzykowny, ponieważ grozi zarażeniem chorobami prionowymi, zwłaszcza że nie zawsze HGH przechodzi szczegółowe testy jakości.


 Syntetyczny HGH

W przypadku syntetycznego hormonu wzrostu, ryzyko zakażenia jest znacznie niższe. Syntetyczny HGH jest wolny od czynników chorobotwórczych, jakie zdarzają się w hormonach pozyskiwanych z przysadek mózgowych zmarłych. Syntetyki są z reguły dużo lepiej przebadane, choć oczywiście wiele zależy od tego, w jakich warunkach wytwarzany jest preparat z HGH.

Ile kosztuje hormon wzrostu ?

Ze względu na lepszą jakość syntetycznego HGH, jego cena jest wyższa. Dawka wystarczająca na miesięczną kurację kosztuje około 2000 złotych, ale na czarnym rynku można znaleźć preparaty o połowę tańsze. Ale nawet tysiąc złotych na miesiąc to dla wielu zawodników cena zbyt wygórowana, dlatego na kurację hormonem wzrostu nie każdy może sobie pozwolić. Biorąc jednak pod uwagę efekty kuracji, profesjonalni zawodnicy nie żałują pieniędzy na HGH, dzięki któremu poprawia się ich sylwetka i parametry wydolnościowe.

Sprawdź także nasz ranking najlepszych suplementów na masę !!!

 

 

error: Content is protected !!